czwartek, 31 stycznia 2013

Ważna informacja :)

PROSZĘ PRZECZYTAJCIE.

Moja znajoma prowadzi forum o Glee w przyszłości. Forum jest nowe i potrzebują nowych użytkowników, więc poprosiła mnie, abym napisała o nim na blogu. 

Glee in the future
Pamiętacie jak znani wam dotąd uczniowie przewijali się korytarzami McKinley High School oraz innych pobliskich szkół, takich jak Dalton Academy? Pewnie zastanawia was, co się teraz z nimi dzieje? Minęło wiele lat, odkąd opuścili oni mury budynków, w których spędzili najcudowniejsze chwile swojego życia, udając się na podbój przeróżnych zakątków świata. Historia lubi się jednak powtarzać, prawda? Nie myślcie, że dawni uczniowie zapomnieli o swoim liceum! Teraz w publicznych, jak również i w prywatnych placówkach można spotkać pociechy znanych wam postaci. Ciekawi was jacy są? A może sami chcielibyście wcielić się w którąś z nich?
Zapomnijcie o dotychczas znanym wam postaciach, przyszła pora na nowe pokolenie młodych gwiazd szkolnych chórów! Dołączcie do nas już teraz!
Forum jest nowo otwarte, nie zrażajcie się więc niewielką ilością użytkowników. Wciąż pracujemy, aby uzbierało się nas więcej.

                            
                                                                                                              Administracja forum

Na pasku bocznym zaraz pojawi się podlinkowany bannerek. :) Zajrzyjcie tam, może akurat Wam się spodoba .  :)

2 komentarze:

  1. Proooooszę cię, gify z Hunterem? No, ale nie czepiam się ^^

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie do mnie pretensje, a do Humilie :D Ona mi dała te gify, żebym je wstawiła :)

      Usuń