niedziela, 3 sierpnia 2014

I'M BACK!

 Cześć Kochani! ♥

Cała i zdrowa wróciłam do domu już w czwartek po południu, ale dopiero dzisiaj dałam radę do Was napisać. Powoli wracają do mnie siły, po prawie dwóch dniach spędzonych w samochodzie byłam bardzo zmęczona, a to, jaką mamy teraz pogodę ani trochę nie pomaga. (34 stopnie w cieniu ).

Razem z rodziną byłam na 10 dniowym "urlopie" w Chorwacji. Kilka pierwszych dni było dla mnie ciężkie, bardzo źle się czułam, a samą drogę na miejsce bardzo źle zniosłam. Na szczęście z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej! Przygotowuję właśnie serię postów z relacją fotograficzną z naszej wyprawy! :) Mam nadzieję, że spodobają Wam się one.

Na dodatek mam już gotowe kilka tutoriali :) Nie mam sił wychodzić z domu więc postaram się przygotować te wszystkie posty jak najszybciej :) Może blog w końcu wróci do życia i zbierze trochę więcej czytelników? ;) Marzę o tym.

Ja tymczasem wracam do lepienia! Przygotowuję się na kiermasz ;) Ale o tym na pewno napiszę w osobnym poście :) + będąc w Chorwacji trafiłam do raju :D Mianowicie ... malutkiego sklepu papierniczego, w którym się zakochałam! Bywałam tam kilka razy dziennie będąc w Konzumie xD Patrzcie co udało mi się kupić ;) 12 kostek Fimo w pięknych kolorkach i Gold Powder! Jestem przeszczęśliwa :D ( ps. Chcielibyście osobny post o Gold Powder? ;) )

 Wstążki które widać na dole zdjęcia akurat kupiłam w Kik'u. Będą idealne do bransoletek! A po prawej widzicie końcówkę już gumek do rainbow loom. Krosno zakupiłam już w czerwcu, ale wieczorami trochę mi się tam nudziło więc zaopatrzyłam się w kilka opakowań i zrobiłam bransoletki, które zobaczycie niżej ;) Dokładniej pokażę je w innym poście.Ps. Wczoraj postanowiłam zrobić trochę zdjęć nowej biżuterii. Zobaczcie jakiego miałam pomocnika! :D Wszystko próbowała zjeść :P


3 komentarze:

  1. Ja osobiście nie mam pojęciaco to jest gold powder, więc post o tym byłby dla.mnie ciekawy i przydatny :) Ślicznego masz psiora :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój pies też zawsze ,,pomaga,, mi w robieniu zdjęć :D fajny by był post o gold powder ^^

    OdpowiedzUsuń